Nabízíme široký sortiment triček a motivů potisku. Trička jsou potištěna kvalitními barvami, s vynikající barevnou stálostí a trvanlivostí.

Podklady pro tisk triček

Podklady pro tisk dodávejte prosím ve vektorech (křivkách). Grafiku dodávejte zpracovanou nejlépe v programu Corel 13 a nižší, popřípadě ji můžete dodat také v Programu Adobe Illustrator 10 a nižší, nebo uloženou do formátu PDF.
Více informací

Při objednání triček nezapomeňte zadat

  • velikosti
  • počet kusů
  • barvu
  • typ triček nebo mikin

NA NIKOHO NEZAPOMEŇTE k dodělání ks se účtuje přirážka 75% z ceny trika. Prosíme také o řádnou korekturu textu, kterou zašleme před tiskem.

Potisku triček se naše firma již věnuje 25 let.  Za tu dobu jsme získali mnoho cenných zkušeností. Potisk provádíme na moderních strojích zaručující tu nejvyšší kvalitu. Potisk triček sítotiskem je trvanlivý s dlouhou životností hodí se však pro větší serie. Minimální množství pro tisk je náklad od  20ks. K potisku triček používáme ekologické barvy které jsou zdravotně nezávadné a šetří naše životní prostředí..

Potisk obrázku může být až v 6 barvách.

Kvalitu tisku také velmi ovliňuje textil  který se potiskuje. Platí ,že čím kvalitnější tričko vyšší gramáže , mikina  nebo plátěná taška tím je potisk kvalitnější.  Textil si může zákazník dodat svůj nebo si můžete vybrat u nás z naší nabídky.  Rádi Vám pomůžeme s výběrem. 

Značkový reklamní materiál

Reference

Při výběru reklamních předmětů musíme vzít v potaz několik důležitých hledisek.

Pro snadnější výběr a orientaci v naší nabídce je důležité si na začátku odpovědět na čtyři základní otázky:

  1. Pro koho je reklamní předmět určen? Pro nejvyšší vedení společnosti nebo širokou veřejnost ?
  2. K jakému účelu budou reklamní předměty sloužit? Mají přilákat další zákazníky nebo posílit Vaši reputaci ?
  3. Kolik jsme ochotni za reklamní předmět zaplatit ? Zvolíme raději menší množství dražších předmětů nebo velké množství levnějších ?
  4. Jaké poselství má předmět přenášet ? Ponese Vaše logo nebo také kontaktní údaje?

Podle odpovědí můžeme reklamní předměty přehledně rozdělit do několika kategorií:

Rozdávací reklamní předměty

Rozdávací předměty jsou označením pro širokou škálu drobného zboží, určeného pro rozdávání při nejrůznějších příležitostech. Jde o levnější reklamní předměty typu kuličkových per, odznaků, samolepek nebo škrabek na auto, u kterých je důležité co nejmasovější rozšíření mezi širokou veřejnost.

Promotion předměty

Promotion předměty nejčastěji používáme při zavádění nového výrobku na trh. Jejich funkce spočívá v upoutání pozornosti zákazníků a v motivování ke koupi nového výrobku.

Reklamní dárky

Reklamní dárky jsou jednoduše řečeno veškeré drobnější dárkové předměty, kterými klientovi nebo zákazníkovi děkujeme za jeho zájem. Reklamním dárkem tak může být velké množství předmětů, vybavených Vašim logem a souvisejících s Vaší činností.

Dárky pro návštěvníky

Dárky pro návštěvníky mohou připomínat rozdávací předměty, avšak vždy obsahují jedinečné poselství dané firmy. Typicky jde například o klíčenku s logem a kontaktními údaji, která charakterizuje obchodní činnost firmy, a která se rozdává návštěvníkům stánku na veletrhu nebo výstavě.

Dárky pro spolupracovníky

Reklamní dárky pro spolupracovníky prokazatelně zlepšují vztahy na pracovištích a fungují jako přirozený a milý způsob jejich odměňování. Mezi dárky pro spolupracovníky řadíme celou paletu zboží, od hodinek, přes elektroniku, až po sportovní potřeby.

Manažerské dárky

Manažerské dárky jsou určeny pro nejvyšší vedení společnosti. Manažerské dárky nemusíme vybavovat firemním logem nebo jiným reklamním sdělením a předáváme je samotné, případně v dárkovém balení. Mezi oblíbené manažerské dárky patří luxusní psací potřeby, kufříky nebo kvalitní hodinky.

Výroční dárky

Výroční dárky jsou ve většině případů luxusní dárkové předměty pro vybrané klienty a obchodní partnery. V obdarovaných probouzí pocit exkluzivity - vynikají svou kvalitou a zpracováním. Výroční dárky předávají firmy, slavící významné jubileum nebo událost.

Soutěžní a sponzorské předměty

Soutěžní a sponzorské reklamní předměty jsou nezbytnou součástí firemní výbavy při všech akcích, kterých se firma účastní, a na kterých se podílí. Reklamní trička, balónky a podobné drobnosti s firemním logem jsou mezi diváky a návštěvníky oblíbené a posilují známost firmy i značky.

Sortiment reklamních předmětů je velmi široký. Počáteční orientace v něm není jednoduchá, odměnou za vytrvalost Vám však bude kvalitní marketingový nástroj pro každou příležitost.

Katalogy

Excursion 

Reference

Fotoobrazy jsou  krásným a originílním dárkem pro vaše blízké .  Obraz můžete darovat při každé příležitosti ať už k narozeninám,výročí , valentýnu  nebo zvěčnit vzpomínku z krásné dovolené. 

Významným dnem je i narození potomka a proto jsme připravili zcela novou a originální kolekci fotoobrazů pro ty nejmenší. 

Do připravených šablon vložíme fotku Vašeho děťátka se jménem i datem narození. Stačí k tomu opravdu málo pouze zaslat fotografii v dobré kvalitě a vybrat daný rozměr. 

Naším cílem je zhotovit  pro Vás dárek který rozhodně neskončí někde v šuplíku nebo za skříní obalen prachem ,ale naopak bude zdobit váš domov .

Fotografie  zašlete meilem na naší adresu a   nezapomeňte uvést Vaší dodací adresu. Pokud budete mít větší množství fotografií doporučujeme zaslat přes datovou úschovnu nebo leteckou poštu. Pro zhotovení koláže je maximální počet 15 fotografií.

Rozměry a cena fotoobrazů:

48x48cm..................650kč
48x98cm...................890kč
73x93cm..................1100kč

Platební a dodací podmínky :

Cena  fotoobrazů je včetně  21%DPH.   Poštovné a balné 150kč . Zakázku můžete zaplatit převodem na naš účet  před odesláním nebo jej zašleme poštou na dobírku.

Reference

Nástěnný a stolní kalendář zdobí a slouží . Naše kolekce je plná atraktivních titulů,které Vám budou dělat radost a zároveń hlídat Váš čas. Naše kalendáře spojují všechny vlastnosti ,které při každodenním životě potřebujete. Jsou praktické a zároveň elegantní a zároveň   mohou obsahovat firemní logo,slogan nebo třeba krátké popisy vašich produktů.

Shop Helma

Reference

logo

Roman Frank - Respo
Střádalů 632/43
Ostrava-Kunčičky 718 00

Pracovní doba:
po - pá 8.00 -16.00 hod.
so, ne zavřeno

Co vás ještě může zajímat?

Copyright © 2018 Respo-reklama.cz Všechna práva vyhrazena // Navštite také : Puppyblanket.cz - dečky do psích pelíšků

Vytvořil: Poradnyweb.cz