Foto obrazy

Fotoobrazy jsou  krásným a originílním dárkem pro vaše blízké .  Obraz můžete darovat při každé příležitosti ať už k narozeninám,výročí , valentýnu  nebo zvěčnit vzpomínku z krásné dovolené. 

Významným dnem je i narození potomka a proto jsme připravili zcela novou a originální kolekci fotoobrazů pro ty nejmenší. 

Do připravených šablon vložíme fotku Vašeho děťátka se jménem i datem narození. Stačí k tomu opravdu málo pouze zaslat fotografii v dobré kvalitě a vybrat daný rozměr. 

Naším cílem je zhotovit  pro Vás dárek který rozhodně neskončí někde v šuplíku nebo za skříní obalen prachem ,ale naopak bude zdobit váš domov .

Fotografie  zašlete meilem na naší adresu a   nezapomeňte uvést Vaší dodací adresu. Pokud budete mít větší množství fotografií doporučujeme zaslat přes datovou úschovnu nebo leteckou poštu. Pro zhotovení koláže je maximální počet 15 fotografií.

Rozměry a cena fotoobrazů:

48x48cm..................650kč
48x98cm...................890kč
73x93cm..................1100kč

Platební a dodací podmínky :

Cena  fotoobrazů je včetně  21%DPH.   Poštovné a balné 150kč . Zakázku můžete zaplatit převodem na naš účet  před odesláním nebo jej zašleme poštou na dobírku.

Reference

logo

Roman Frank - Respo
Střádalů 632/43
Ostrava-Kunčičky 718 00

Pracovní doba:
po - pá 8.00 -16.00 hod.
so, ne zavřeno

Co vás ještě může zajímat?

Copyright © 2018 Respo-reklama.cz Všechna práva vyhrazena // Navštite také : Puppyblanket.cz - dečky do psích pelíšků

Vytvořil: Poradnyweb.cz